(044) 499-95-59

(044) 499-95-59


Розширена міграція даних CDP eSputnik у CRM Pipedrive з іншої системи

 Як мігрувати на нову CRM-систему і зберегти всі потрібні клієнтські дані.

Про клієнта

До нас звернулась україньска ІТ-компанія – омніканальна CDP eSputnik, це рішення для автоматизації утримання клієнтів великого та середнього ecommerce.
eSputnik пропонує бізнесу всі необхідні інструменти для прибуткової роботи з клієнтами та покращення їхнього користувальницького досвіду. З основних:● збір та обʼєднання всіх даних про клієнта в єдиному профілі;● поглиблена сегментація та товарні рекомендації на основі AI;● найприбутковіші тригери для ecommerce;● омніканальна комунікація з залученням 8 каналів: email, web і mobile push, Viber, SMS, in-app, app inbox, pop-up.
Найбільші маркетплейси та ритейлери України користуються функціональністю платформи: Prom.ua, “Фокстрот”, “Епіцентр”, Comfy, Shafa, Kasta, Dnipro-M, MEGOGO, Puma, EVA та інші.


Поставлене завдання

CDP eSputnik це SaaS-рішення, що має багато складних бізнес-процесів. Компанія обʼєднує різні команди навколо одного проєкту, щоб надати кожному клієнту якісний супровід та знайти найкраще рішення. В процесах продажів беруть участь різні відділи як зі сторони CDP, так і зі сторони клієнта. Тому компанії потрібна система, яка дасть можливість підключати команди до воронки та уважно фіксувати кожну взаємодію, а також зберегти всі минулі звʼязки та історії взаємодії з клієнтами.
eSputnik це комплексний продукт, який допомагає компаніям перейти на новий рівень. Тому для подальшої роботи треба було відповідне рішення. Після перегляду ряду систем, команда обрала Pipedrive. Конкурентними перевагами стали: ● можливість прямої інтеграції з Zapier;● можливість налаштувати систему від потреби бізнесу та автоматизувати; ● процеси без залучення програмістів;● відповідність ціни до якості платформи.

Було потрібно підібрати систему, яка дасть можливість підключати команди до воронки та уважно фіксувати кожну взаємодію, а також зберегти всі минулі звʼязки та історії взаємодії з клієнтами.

Наше рішення

eSputnik має великий досвід у роботі з CRM, тому їх менеджери самостійно ознайомились з Pipedrive та пройшли навчання. Деякі налаштування також зробили власними силами.
Основна задача яка стояла перед нами — міграція даних з однієї системи в іншу.В першу чергу ми зробили налаштування в Pipedrive, підготувавши робочий простір для завантаження даних:● створили та налаштували всі воронки продажів;● створили всі поля Угод, Контактів та Компаній;● перенесли значення додаткових полів;● додали типи задач;● додали користувачів у систему.
Після цих налаштувань ми перейшли до етапу міграції. Варіантів міграції даних є два: ● за допомогою стандартних інструментів імпорту/експорту;● розширена міграція даних за допомогою методів API.
Варіант перенесення даних «в ручному режимі» за допомогою стандартної функціональності не підійшов, бо при такому експорті були обмеження: ● неможливо експортувати дзвінки;● можна експортувати лише обмежену кількість приміток (клієнту ж потрібні були всі примітки).
Тому eSputnik скористався нашою послугою розширеної міграції даних за допомогою API, яка дозволяє значно розширити можливості експорту/імпорту даних.Після розробки технічного завдання з описом всіх подробиць по перенесенню даних, співставлення сутностей та полів у двох системах — ми розпочали процес.
Перелік даних які мігрували у нову систему: ● Контакти;● Компанії;● Угоди (всі Угоди на 3-х воронках зі збереженням відповідних статусів);● активні задачі;● всі примітки до Угод;● дзвінки за останні 3 місяці;● всі поля в картках Угод і Контактів.
До Угод та Контактів в CRM системі Pipedrive також додали поле, яке містить посилання на відповідну сутність в попередній CRM. Якщо буде потреба звернутись до історичних даних (наприклад прослухати минулорічний дзвінок) — менеджер легко перейти за посиланням у попередню систему й отримати необхідну інформацію.

Результат

При перенесенні бази даних було збережено взаємозв'язки сутностей і перенесена інформація у нову CRM-систему Pipedrive. Вся важлива історія взаємодії з клієнтами збережена та доступна для менеджерів у новій системі.

Дане рішення буде корисне компаніям, які мігрують до нової CRM та бажають перенести якомога більше даних з поточної системи в нову.

Відгук клієнта

«eSputnik не перший рік співпрацює з компанією «Фабрика клієнтів». За цей час колеги показали себе як професіонали та оперативно допомагали у вирішенні питань. Для нас було дуже важливим дотримання строків виконання робіт з переїзду. Ми мали розуміти, коли саме зможемо почати працювати з новою CRM та отримати безперебійну роботу наших внутрішніх бізнес-процесів. Наші очікування були виправдані: команда зробила все необхідне, менеджери пропонували та впроваджували рішення. Завдяки можливостям Pipedrive та Zapier нам вдалося налаштувати свої унікальні сценарії по автоматизації workflow, воронки продажів і в результаті, отримати саме, на що розраховували.На своєму досвіді ми ще раз переконались, що «Фабриці клієнтів» можна довіряти завдання різної складності і бути впевненим в гарному результаті.»

Levon_Babayan

Левон Бабаян

Chief Commercial Officer eSputnik

Плануєте міграцію на Pipedrive з іншої CRM?

Залиште заявку і наш спеціаліст обговорить з вами всі подробиці цієї задачі

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші кейси з впровадження CRM

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Експрес впровадження CRM для художньої майстерні Fokus