(044) 499-95-59

(044) 499-95-59

Комплексне впровадження Pipedrive

CRM-система для підвищення ефективності відділів продажів малого та середнього бізнесу

Illustration

ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ У ПОНАД 100 000 КОМПАНІЙ 179 КРАЇН

ДОПОМАГАЄ ЗБІЛЬШУВАТИ ПРОДАЖІ НА 28% 

ЗРОЗУМІЛА ТА ЗРУЧНА CRM, ЯКУ ЛЮБЛЯТЬ МЕНЕДЖЕРИ

Які переваги ви отримуєте від використання Pipedrive

Всі клієнти в єдиній системі

Всі звернення та заявки з різних джерел потраплять у CRM. Ваша клієнтська база постійно оновлюється та надійно зберігається.

Продажі під повним контролем

Завдяки воронці продажів легко відстежити, як ведуться угоди, на яких етапах процес потребує коригування, щоб відділ продажів працював ефективніше.

achievement-goal-success-winner

Зростання ефективності менеджерів

Менеджери фокусуються тільки на продажах. Система нагадає про наступний крок: зустріч, дзвінок, презентацію, відправлення комерційної пропозиції.

Керування процесом онлайн

Pipedrive — хмарна система, тому ви можете контролювати відділ продажу з будь-якої точки світу за допомогою веб-версії або зручного мобільного додатку для iOS/Android.

Покращення клієнтського сервісу

Система допомагає вивести взаємодію з клієнтами на новий рівень, коли ви не нав'язуєтесь, а допомагаєте та приносите користь.

Користування надійним продуктом

Pipedrive — європейський продукт, перевірений часом та відділами продажу з усього світу. Ви не будете почувати себе тестувальником і тижнями чекати на виправлення помилок.

Ми будемо корисні, якщо ви тільки плануєте впровадження або вже користуєтесь Pipedrive

Аудит та окремі налаштування

Аудит та окремі налаштування

Для тих, хто вже користується Pipedrive, але відчуває, що не використовує систему на всі 100%.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Комплексне впровадження

Комплексне впровадження

Автоматизуємо відділ продажів. Ви отримаєте готовий до роботи інструмент.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Міграція з іншої CRM

Міграція з іншої CRM на Pipedrive

Організуємо швидкий та комфортний «переїзд». Проаналізуємо поточну CRM, перенесемо базу та процеси.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Щоб врахувати кожну дрібницю, ми розділили процес впровадження на кілька етапів

1

Аудит відділу продажу

Ми детально вивчимо ваш відділ продажів, проаналізуємо бізнес-процеси, потреби та на підставі цих даних розробимо стратегію впровадження CRM.

2

Налаштування системи

Ґрунтуючись на бізнес-процесах компанії, ми розробимо та налаштуємо воронки продажів, додаткові поля, автоматизуємо бізнес-процеси, зробимо інтеграцію з сайтом, телефонією, месенджерами та іншими сервісами.

3

Навчання співробітників

Наш спеціаліст проведе skype-навчання, відповість на всі запитання у прямому ефірі та забезпечить вас додатковими матеріалами для подальшого використання та самостійного вивчення.

4

Зрізи по роботі у CRM

Для того, щоб перевірити, наскільки успішно менеджери користуються Pipedrive, ми проводимо аналіз їх роботи в системі. При виявленні недоліків, даємо рекомендації щодо їх усунення та проводимо індивідуальні комунікації.

5

Технічна підтримка та подальший розвиток

Надаємо технічну підтримку після впровадження та формуємо нові точки зростання.

Кейси з впровадження CRM

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Перехід на Pipedrive для сервісу онлайн конструктора меблів

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Як компанія VSV-Group успішно змінили CRM-систему

Дізнайтесь вартість впровадження

Залиште заявку і ми зробимо індивідуальний розрахунок проєкту з впровадження Pipedrive.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Головні «фішки» Pipedrive

Illustration

Воронка продажів та угоди

У Pipedrive ви можете додавати угоди, їх вартість, ймовірність успіху та очікувану дату закриття, а потім систематизувати та відстежувати їх за етапами воронки продажів. Можна налаштувати етапи відповідно до свого процесу продажів, створити воронки для різних відділів чи команд та виводити результати за допомогою потужних можливостей фільтрації. За лічені секунди можна отримати глибокий персоналізований аналіз своєї воронки. Кольорові підказки позначать угоди, де давно не було активності — відразу зрозуміло на що потрібно звернути увагу в першу чергу.

  Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
  Сутність Лід
  Кольорові підказки
  Індивідуальні фільтри
  Функція Drag-and-drop
Illustration

Розширена аналітика: інсайти та звіти

Використовуйте звіти про продаж, щоб виявляти виграшні алгоритми, прогнозувати дохід і оптимізувати робочий процес. Звіти в Pipedrive повністю налаштовуються. Ви можете використовувати їх для відстеження критеріїв за умовчанням, наприклад кількості нових угод, регулярного прибутку або середньої тривалості угод, а також будь-яких інших показників. Панелі моніторингу дозволять візуалізувати ваші продажі, перетворюючи показники та звіти на візуальні діаграми та інтерактивні таблиці. Ви можете в один клік поділитися будь-яким звітом з колегами, незалежно від того, є вони користувачами Pipedrive чи ні.

  Звіти ефективності, конверсій та прогнозування прибутку
  Можливість ділитися звітами
  Постановка цілей

Автоматизація процесів

Функції автоматизації допоможуть вам вдосконалити робочий процес, заощадити час та скоротити витрати.Ви можете автоматично надіслати персоналізований електронний лист клієнту при створенні нової угоди або при її переході в інший етап. Можна автоматизувати завдання, що повторюються, наприклад: створення угоди при додаванні нового контакту, призначення нового відповідального менеджера, коли угода змінює етап, створення нового завдання кожен раз, коли угода змінює етап воронки.

Illustration
  Автоматичне відправлення e-mail
  Широкі можливості оптимізації рутинних завдань
  Готові шаблони робочих процесів
Illustration

Функціональний мобільний додаток

Доступ до системи у вас завжди «під рукою» за допомогою зручного мобільного додатку для iOS/Android. Додаток працює навіть без підключення до інтернету — у вас завжди буде доступ до даних у системі та можливість додавати нову інформацію в автономному режимі. Коли з'явиться доступ до інтернету — дані будуть синхронізовані.Плануйте свій день за допомогою фокусного огляду, щоб зосередитись на найважливіших завданнях.Робіть фотографії за допомогою телефону та додавайте їх до угод або контактів.

  Автономний режим роботи
  Зручність та функціональність
  Доступ до інформації в будь-якому місці та в будь-який час

Відстеження електронних листів та комунікацій

Завдяки двосторонній синхронізації з електронною поштою, надсилайте та отримуйте електронні листи, не виходячи з Pipedrive. Система в режимі реального часу повідомить про відкриття клієнтом листа або його перехід за посиланнями, що допоможе зв'язуватися з потрібним клієнтом у потрібний час. Є можливість створювати заплановані відправлення email та групові розсилки.Призначайте зустрічі за допомогою графіку доступності, дозволивши клієнту забронювати час, зручний для вас обох. Просто поділіться посиланням на графік. Клієнт забронює час, який буде автоматично синхронізовано з вашим календарем.

Illustration
  Двостороння синхронізація та відкладене відправлення пошти
  Відстеження дій клієнтів та групові розсилки
  Планувальник

Відгуки клієнтів

Illustration

Левон Бабаян

Chief Commercial Officer компанії eSputnik

«eSputnik не перший рік співпрацює з компанією «Фабрика клієнтів». За цей час колеги показали себе як професіонали та оперативно допомагали у вирішенні питань. Для нас було дуже важливим дотримання строків виконання робіт з переїзду. Ми мали розуміти, коли саме зможемо почати працювати з новою CRM та отримати безперебійну роботу наших внутрішніх бізнес-процесів.Наші очікування були виправдані: команда зробила все необхідне, менеджери пропонували та впроваджували рішення. Завдяки можливостям Pipedrive та Zapier нам вдалося налаштувати свої унікальні сценарії по автоматизації workflow, воронки продажів і в результаті, отримати саме, на що розраховували.На своєму досвіді ми ще раз переконались, що «Фабриці клієнтів» можна довіряти завдання різної складності і бути впевненим в гарному результаті.»

Illustration

Рустем Аєдінов

Керівник IT департаменту компанії STUDY.UA

«З компанією «Фабрика клієнтів» ми співпрацюємо вже три роки у напрямку впровадження CRM-систем та автоматизації відділу продажу. За цей період компанія зарекомендувала себе лише з позитивного боку. Наші завдання виконуються якісно та чітко у встановлені терміни. Хочеться відзначити оперативний зворотний зв'язок та високу експертність співробітників компанії, що забезпечує високу якість послуг.Можемо рекомендувати «Фабрику клієнтів» як надійного партнера у сфері впровадження CRM-систем.»
ДИВИТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Illustration

Валерія Пекін

Аналітик компанії «Fenix Agro»

Задача: Інтеграція сервісу «Вчасно» та CRM-системи Creatio.«Загальні враження від співпраці: приємна, зручна, швидка комунікація. Швидке погодження задач з розробниками. Чітка реалізація погодженого. Чіткий документообіг. Всі задачі швидко вирішувались, легко знаходили оптимальні рішення. Особливо хотілося б відмітити технічну реалізацію.Всі наші очікування справдилися, навіть більше. «Фабрика клієнтів» - приємний партнер, яким варто поділитися з приятелями.»
ДИВИТИСЬ СКРИНШОТ З ЛИСТУВАННЯ

Illustration

Максим Бруквенко

Директор ТОВ «ВИТЕСС-ЛТД»

«Зверталися в «Фабрику клієнтів» за впровадженням CRM-системи, оскільки без цього інструменту складно управляти взаємовідносинами з клієнтами. Враження від співпраці склалися позитивні, все своєчасно, доступно і коректно. Ми задоволені системою та її функціоналом. На цей час зауважень у мене немає.
Особливо хотілося б виділити зворотний зв'язок. З будь-якого питання з яким я звертався навіть після впровадження (після оплати) з проханням підказати, відкоригувати, нагадати якісь нюанси, мені завжди оперативно відповідали.
Очікування виправдані. Вже рекомендую друзям і партнерам.»

Illustration

Олексій Ющенко

Керівник "Fokus"

«Ми просто вже фізично не справлялися, все плуталося, не було порядку. Губилися листування, губилися ліди. Потрібно було впорядкувати весь процес.
Після впровадження — з'явився контроль. Я бачу звідки беруться клієнти, як йде листування, бачу результат.
Задоволений роботою менеджера Михайла, аналітика Юлі. Хотілося б виділити швидкий зв'язок. Немає такого, щоб моє питання залишилося без відповіді. Усе чітко і добре.»

Illustration

Антон Рибалко

Власник інтернет-магазину «Мій мотоблок»

«Ми зіткнулися з проблемою, що дуже багато часу йде на відправлення замовлень та внесення даних до CRM-системи. Скориставшись ресурсами мережі інтернет, я легко знайшов сайт «Фабрика клієнтів» на якому знайшов необхідний віджет «Нова пошта». Я зателефонував до «Фабрики клієнтів» і мені пояснили, як працює віджет і показали в режимі Skype-конференції, як це все працює. Далі ми обмінялися документами, мене все влаштовувало і ми сплатили рахунок. Десь приблизно за тиждень, може навіть менше, все було готово. Під час роботи я ставив багато питань, але мені швидко на них відповідали, чим я дуже задоволений. Співробітники компанії показали себе професійно, зробили все швидко і чітко. І навіть після завершення всіх робіт, як і раніше, відповідають швидко на мої питання без жодних затримок — за що їм дуже дякую.»
ДИВИТИСЬ ВІДЕОВІДГУК

Дізнайтесь наскільки ефективною буде Pipedrive у вашому бізнесі

Ми підготуємо для вас індивідуальну презентацію,під час якої на прикладах покажемо вигоду Pipedrive для вашого відділу продажів.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Нашу експертизу підтверджують топові позиції у галузевих рейтингах

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Пишаємось співпрацею

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Давайте почнемо з консультації

Залиште заявку і наш спеціаліст обговорить з вами автоматизацію відділу продажів за допомогою Pipedrive.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.