(044) 499-95-59

(044) 499-95-59

Міграція з CRM-системи Бітрікс24

Організуємо швидкий та комфортний переїзд на інші CRM-системи. Проаналізуємо налаштування, перенесемо клієнтську базу та процеси.

Підберемо найбільш ефективну заміну

В залежності від налаштувань в Бітрікс24 та поточних вимог, зробимо підбір найбільш підходящої системи.

Перенесемо клієнтську базу в нову систему

Зробимо розширену міграцію даних за допомогою методів API, яка дозволяє значно розширити можливості експорту/імпорту.

1

Проведемо навчання та надамо інструкції

Проведемо навчання співробітників та створимо зрозумілі інструкції для роботи та подальшої адаптації персоналу.

Які системи ми пропонуємо для міграції

Creatio

Creatio

Українська платформа, яка дозволяє автоматизувати CRM, галузеві та внутрішні процеси організації. Її технології надають максимальний рівень свободи, що досягається завдяки відкритій кастомізації та no-code технологіям.

Pipedrive

Естонська CRM-система для відділів продажів. Має зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, широкі можливості налаштування автоматизацій, аналітичні звіти.

Pipedrive
NetHunt

NetHunt

Українська CRM-система орієнтована на відділи продажу та маркетингу. Має зручну інтеграцію з Gmail / Google Workspace та інтеграції з месенджерами: Telegram, Viber, Instagram, WhatsApp, FaceBook messenger.

Давайте обговоримо міграцію з Bitrix24

Залиште заявку і ми підберемо ефективну заміну Bitrix24.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Щоб врахувати кожну дрібницю, ми розділили процес міграції на кілька етапів

1

Аудит поточної CRM

Ми детально вивчимо налаштування Бітрікс24, проаналізуємо бізнес-процеси та на підставі цих даних розробимо стратегію міграції на нову CRM.

2

Налаштування системи

Розробимо та налаштуємо воронки продажів, додаткові поля, автоматизуємо бізнес-процеси, зробимо інтеграцію з сайтом, телефонією, месенджерами та іншими сервісами.

3

Навчання співробітників

Наш спеціаліст проведе skype-навчання, відповість на всі запитання у прямому ефірі та забезпечить вас додатковими матеріалами для подальшого використання та самостійного вивчення.

4

Зрізи по роботі у CRM

Для того, щоб перевірити, наскільки успішно менеджери користуються новою системою, ми проводимо аналіз їх роботи в CRM. При виявленні недоліків, даємо рекомендації щодо їх усунення та проводимо індивідуальні комунікації.

5

Технічна підтримка та подальший розвиток

Надаємо технічну підтримку після впровадження та формуємо нові точки зростання.

Що ви отримаєте в результаті

1

Готову для роботи систему


2

Автоматизацію та інтеграції з зовнішніми сервісами


3

Супровід та підтримку


Кейси переходу на інші CRM-системи

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Нашу експертизу підтверджують топові позиції у галузевих рейтингах

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Наші клієнти

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Давайте почнемо з консультації

Залиште заявку і ми обговоримо всі деталі переїзду з Bitrix24 на нову CRM-систему.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Відгуки клієнтів

Illustration

Левон Бабаян

Chief Commercial Officer компанії eSputnik

«eSputnik не перший рік співпрацює з компанією «Фабрика клієнтів». За цей час колеги показали себе як професіонали та оперативно допомагали у вирішенні питань. Для нас було дуже важливим дотримання строків виконання робіт з переїзду. Ми мали розуміти, коли саме зможемо почати працювати з новою CRM та отримати безперебійну роботу наших внутрішніх бізнес-процесів.Наші очікування були виправдані: команда зробила все необхідне, менеджери пропонували та впроваджували рішення. Завдяки можливостям Pipedrive та Zapier нам вдалося налаштувати свої унікальні сценарії по автоматизації workflow, воронки продажів і в результаті, отримати саме, на що розраховували.На своєму досвіді ми ще раз переконались, що «Фабриці клієнтів» можна довіряти завдання різної складності і бути впевненим в гарному результаті.»

Illustration

Рустем Аєдінов

Керівник IT департаменту компанії STUDY.UA

«З компанією «Фабрика клієнтів» ми співпрацюємо вже три роки у напрямку впровадження CRM-систем та автоматизації відділу продажу. За цей період компанія зарекомендувала себе лише з позитивного боку. Наші завдання виконуються якісно та чітко у встановлені терміни. Хочеться відзначити оперативний зворотний зв'язок та високу експертність співробітників компанії, що забезпечує високу якість послуг.Можемо рекомендувати «Фабрику клієнтів» як надійного партнера у сфері впровадження CRM-систем.»
ДИВИТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Illustration

Максим Бруквенко

Директор ТОВ «ВИТЕСС-ЛТД»

«Зверталися в «Фабрику клієнтів» за впровадженням CRM-системи, оскільки без цього інструменту складно управляти взаємовідносинами з клієнтами. Враження від співпраці склалися позитивні, все своєчасно, доступно і коректно. Ми задоволені системою та її функціоналом. На цей час зауважень у мене немає.
Особливо хотілося б виділити зворотний зв'язок. З будь-якого питання з яким я звертався навіть після впровадження (після оплати) з проханням підказати, відкоригувати, нагадати якісь нюанси, мені завжди оперативно відповідали.
Очікування виправдані. Вже рекомендую друзям і партнерам.»

Illustration

Олексій Ющенко

Керівник "Fokus"

«Ми просто вже фізично не справлялися, все плуталося, не було порядку. Губилися листування, губилися ліди. Потрібно було впорядкувати весь процес.
Після впровадження — з'явився контроль. Я бачу звідки беруться клієнти, як йде листування, бачу результат.
Задоволений роботою менеджера Михайла, аналітика Юлі. Хотілося б виділити швидкий зв'язок. Немає такого, щоб моє питання залишилося без відповіді. Усе чітко і добре.»

Illustration

Антон Рибалко

Власник інтернет-магазину «Мій мотоблок»

«Ми зіткнулися з проблемою, що дуже багато часу йде на відправлення замовлень та внесення даних до CRM-системи. Скориставшись ресурсами мережі інтернет, я легко знайшов сайт «Фабрика клієнтів» на якому знайшов необхідний віджет «Нова пошта». Я зателефонував до «Фабрики клієнтів» і мені пояснили, як працює віджет і показали в режимі Skype-конференції, як це все працює. Далі ми обмінялися документами, мене все влаштовувало і ми сплатили рахунок. Десь приблизно за тиждень, може навіть менше, все було готово. Під час роботи я ставив багато питань, але мені швидко на них відповідали, чим я дуже задоволений. Співробітники компанії показали себе професійно, зробили все швидко і чітко. І навіть після завершення всіх робіт, як і раніше, відповідають швидко на мої питання без жодних затримок — за що їм дуже дякую.»
ДИВИТИСЬ ВІДЕОВІДГУК