(044) 499-95-59

(044) 499-95-59

Image placeholder

Впровадження рішень на платформі Creatio

Допомагаємо компаніям автоматизувати процеси продажів, маркетингу та сервісу

LOW-CODE ПЛАТФОРМА

Для простого створення унікальних IT-рішень

BPM-ЯДРО

Для швидкої трансформації процесів

ЄДИНА CRM-СИСТЕМА

Для підсилення продажів, маркетингу та сервісу

Продукти платформи Creatio

Sales Creatio
Illustration

Sales Creatio

● Швидше закривайте угоди за допомогою готових процесів.● Автоматизуйте рутинні процеси відділу продажів.● Контролюйте весь процес продажу і стежте за результатами в режимі реального часу.

Heading photo
Illustration

Marketing Creatio

● Автоматизуйте процес збору всіх вхідних лідів в одній системі.● Зрощуйте потреби існуючих контактів до здійснення ними покупки.● Створюйте зручні графіки та дашборди для аналізу ефективності маркетингових кампаній онлайн.

Heading photo
Illustration

Service Creatio

● Підвищуйте лояльність клієнтів за рахунок швидкого і якісного обслуговування.● Керуйте зверненнями та автоматизуйте регламенти обслуговування, слідуючи закладеним в систему бізнес-процесам.● Вибудовуйте персональні комунікації з клієнтами в єдиному вікні системи.

Ми починаємо знайомство з вашою компанією ще до початку впровадження

1

Передпроєктне обстеження

Проведемо зустріч на якій обговоримо цілі впровадження, проаналізуємо бізнес-процеси та зберемо інформацію про реальні потреби компанії, визначимо «больові точки». На підставі цих даних оберемо продукт, оцінимо обсяг робіт та розробимо стратегію впровадження системи.

2

Концепція та технічний дизайн

Для того, щоб система максимально відповідала вашим очікуванням, наші спеціалісти розробляють документацію, в якій будуть зафіксовані вимоги до інтерфейсу та налаштувань.

3

Налаштування системи

На підставі технічного дизайну налаштуємо воронки продажів, додаткові поля, бізнес-процеси, аналітичні звіти. Підключимо пошту, телефонію, месенджери. Зробимо інтеграцію з сайтом та іншими сервісами.

4

Навчання співробітників

Проведемо навчальні тренінги (Skype/Zoom), відповімо на всі запитання. Забезпечимо вас додатковими матеріалами для подальшого використання.

5

Технічна підтримка та адаптація

Після навчання забезпечуємо технічну підтримку, щоб усі співробітники успішно адаптувались у Creatio і працювали згідно з встановленими регламентами. При виявленні недоліків, даємо рекомендації щодо їх усунення та проводимо індивідуальні комунікації.

6

Супровід та подальший розвиток

Супроводжуємо після впровадження та формуємо нові точки зростання.

Дізнайтесь наскільки ефективною буде Creatio у вашому бізнесі

Ми підготуємо індивідуальну презентацію,під час якої на прикладах покажемо вигоду Creatio для вашої компанії.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Фабрика клієнтів — сертифікований партнер Creatio

Illustration

Кейси з впровадження CRM

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Відгуки клієнтів

Illustration

Левон Бабаян

Chief Commercial Officer компанії eSputnik

«eSputnik не перший рік співпрацює з компанією «Фабрика клієнтів». За цей час колеги показали себе як професіонали та оперативно допомагали у вирішенні питань. Для нас було дуже важливим дотримання строків виконання робіт з переїзду. Ми мали розуміти, коли саме зможемо почати працювати з новою CRM та отримати безперебійну роботу наших внутрішніх бізнес-процесів.Наші очікування були виправдані: команда зробила все необхідне, менеджери пропонували та впроваджували рішення. Завдяки можливостям Pipedrive та Zapier нам вдалося налаштувати свої унікальні сценарії по автоматизації workflow, воронки продажів і в результаті, отримати саме, на що розраховували.На своєму досвіді ми ще раз переконались, що «Фабриці клієнтів» можна довіряти завдання різної складності і бути впевненим в гарному результаті.»

Illustration

Рустем Аєдінов

Керівник IT департаменту компанії STUDY.UA

«З компанією «Фабрика клієнтів» ми співпрацюємо вже три роки у напрямку впровадження CRM-систем та автоматизації відділу продажу. За цей період компанія зарекомендувала себе лише з позитивного боку. Наші завдання виконуються якісно та чітко у встановлені терміни. Хочеться відзначити оперативний зворотний зв'язок та високу експертність співробітників компанії, що забезпечує високу якість послуг.Можемо рекомендувати «Фабрику клієнтів» як надійного партнера у сфері впровадження CRM-систем.»
ДИВИТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Illustration

Валерія Пекін

Аналітик компанії «Fenix Agro»

Задача: Інтеграція сервісу «Вчасно» та CRM-системи Creatio.«Загальні враження від співпраці: приємна, зручна, швидка комунікація. Швидке погодження задач з розробниками. Чітка реалізація погодженого. Чіткий документообіг. Всі задачі швидко вирішувались, легко знаходили оптимальні рішення. Особливо хотілося б відмітити технічну реалізацію.Всі наші очікування справдилися, навіть більше. «Фабрика клієнтів» - приємний партнер, яким варто поділитися з приятелями.»
ДИВИТИСЬ СКРИНШОТ З ЛИСТУВАННЯ

Illustration

Максим Бруквенко

Директор ТОВ «ВИТЕСС-ЛТД»

«Зверталися в «Фабрику клієнтів» за впровадженням CRM-системи, оскільки без цього інструменту складно управляти взаємовідносинами з клієнтами. Враження від співпраці склалися позитивні, все своєчасно, доступно і коректно. Ми задоволені системою та її функціоналом. На цей час зауважень у мене немає.
Особливо хотілося б виділити зворотний зв'язок. З будь-якого питання з яким я звертався навіть після впровадження (після оплати) з проханням підказати, відкоригувати, нагадати якісь нюанси, мені завжди оперативно відповідали.
Очікування виправдані. Вже рекомендую друзям і партнерам.»

Illustration

Олексій Ющенко

Керівник "Fokus"

«Ми просто вже фізично не справлялися, все плуталося, не було порядку. Губилися листування, губилися ліди. Потрібно було впорядкувати весь процес.
Після впровадження — з'явився контроль. Я бачу звідки беруться клієнти, як йде листування, бачу результат.
Задоволений роботою менеджера Михайла, аналітика Юлі. Хотілося б виділити швидкий зв'язок. Немає такого, щоб моє питання залишилося без відповіді. Усе чітко і добре.»

Illustration

Антон Рибалко

Власник інтернет-магазину «Мій мотоблок»

«Ми зіткнулися з проблемою, що дуже багато часу йде на відправлення замовлень та внесення даних до CRM-системи. Скориставшись ресурсами мережі інтернет, я легко знайшов сайт «Фабрика клієнтів» на якому знайшов необхідний віджет «Нова пошта». Я зателефонував до «Фабрики клієнтів» і мені пояснили, як працює віджет і показали в режимі Skype-конференції, як це все працює. Далі ми обмінялися документами, мене все влаштовувало і ми сплатили рахунок. Десь приблизно за тиждень, може навіть менше, все було готово. Під час роботи я ставив багато питань, але мені швидко на них відповідали, чим я дуже задоволений. Співробітники компанії показали себе професійно, зробили все швидко і чітко. І навіть після завершення всіх робіт, як і раніше, відповідають швидко на мої питання без жодних затримок — за що їм дуже дякую.»
ДИВИТИСЬ ВІДЕОВІДГУК

Які переваги ви отримуєте від використання Creatio

Всі клієнти в єдиній системі

Всі звернення та заявки з різних джерел потраплять у CRM. Ваша клієнтська база постійно оновлюється та надійно зберігається.

Продажі під повним контролем

Легко відстежити, як ведуться угоди, на яких етапах процес потребує коригування, щоб відділ продажів працював ефективніше.

achievement-goal-success-winner

Зростання ефективності менеджерів

Менеджери фокусуються тільки на продажах. Система нагадає про наступний крок: зустріч, дзвінок, презентацію, відправлення комерційної пропозиції.

Зручний мобільний додаток

Creatio має зручний мобільного додаток для iOS/Android.

Покращення клієнтського сервісу

Система допомагає вивести взаємодію з клієнтами на новий рівень, коли ви не нав'язуєтесь, а допомагаєте та приносите користь.

Користування надійним продуктом

Creatio — український продукт, перевірений часом та компаніями з усього світу. Ви не будете почувати себе тестувальником і тижнями чекати на виправлення помилок.

Нашу експертизу підтверджують топові позиції у галузевих рейтингах

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Пишаємось співпрацею

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Давайте почнемо з консультації

Залиште заявку і наш спеціаліст обговорить з вами автоматизацію бізнесу за допомогою Creatio

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.