(044) 499-95-59

(044) 499-95-59

Зміна CRM-системи для сервісу онлайн конструктора меблів

 Успішний переїзд компанії Prodboard на CRM Pipedrive.

Про клієнта

Компанія Prodboard займається розробкою онлайн рішень для виробників меблів. Продукти Prodboard допомагають створювати проєкти меблів, робити візуалізацію кухонь у 3D та розраховувати вартість проєктів.
На цей час понад 100 компаній із різних країн (Україна, США, Канада, Німеччина, Молдова, Словаччина, Данія) успішно використовують продукти Prodboard.

Поставлене завдання

Відділ продажів Prodboard працював в іншій CRM, яка перестала його влаштовувати. Клієнт звернувся до нас для підбору альтернативи. 
Після аналізу поточної системи та збору вимог ми запропонували перейти на європейську систему Pipedrive. Після проведеної презентації, клієнт прийняв остаточне рішення щодо міграції і ми почали роботу над проєктом. 
Основні завдання які стояли перед нами:
● Потрібно у стислий термін перейти на нову систему з повним перенесенням контактної бази, історії взаємодії з клієнтами, угодами та завданнями.● Налаштований акаунт повинен бути максимально наближений до акаунта попередньої CRM та покращений за рахунок додаткового функціонала Pipedrive.● Провести навчальні тренінги для відділу продажів щодо роботи у Pipedrive.

Потрібно було у стислий термін перейти на нову систему з повним перенесенням контактної бази, історії взаємодії з клієнтами, угодами та завданнями.

Що ми зробили

Налаштували Pipedrive відтворивши та допрацювавши попередні налаштування
● розробили концепт переїзду на нову систему;● зареєстрували акаунт в CRM-системі Pipedrive;● налаштували воронки продажів;● для роботи з повторними замовленнями створили нову воронку;● налаштували поля у картках Угод, Контактів, Організацій для подальшої зручної фільтрації;● налаштовані причини програшу Угод;● підключили пошти користувачів системи, налаштували підписи менеджерів;● налаштували шаблони листів різними мовами з використанням макросів;● налаштували автоматичну постановку завдань;● налаштували автоматичні бізнес-процеси;● інтеграція з сайтом реалізована за допомогою готового додатку з MarketPlace, оскільки сайт реалізований на WordPress.

Перенесли клієнтську базу зі збереженням історії
Для перенесення даних був ретельно продуманий алгоритм міграції для збереження взаємозв'язків між сутностями, передачі всіх завдань з результатами їх виконання, дзвінків, приміток, актуальних та закритих угод.
Перед перенесенням клієнтської бази в попередній системі ми зробили перевірку коректності даних та зв'язків між сутностями та "почистили" дублі.
Провели навчання співробітників Prodboard
Після проведення презентації налаштованого акаунту Pipedrive ми провели навчання користувачів системи.

Результат

В акаунті нової системи ми відтворили налаштування з попередньої CRM та покращили роботу за допомогою інструментів Pipedrive.Користувачі досить легко адаптувались в Pipedrive. Історія взаємодії з клієнтами, актуальні завдання та угоди були перенесені, що дозволило менеджерам продовжити працювати без втрати інформації.
Наразі ми продовжуємо співпрацювати з клієнтом, надаємо підтримку та шукаємо нові точки розвитку системи.
А Замовник вирішив залишити відгук відразу від усієї команди відділу продажів :)

Подібна реалізація проєкту буде корисна для компаній, які хочуть швидко перейти на систему Pipedrive зі збереженням клієнтської бази.

Відгук команди клієнта

“Нашій команді комфортно працювати з компанією «Фабрика клієнтів». Хоча в процесі роботи виникали деякі труднощі з використанням CRM, проте питання завжди вирішувались досить оперативно. Робота техпідтримки та аналітика проєкту проходить на високому рівні, менеджер завжди на зв'язку, ввічливо та оперативно відповідає на наші запитання. При необхідності також оперативно залучається аналітик. Наші очікування були виправдані як у використанні CRM, так і в співпраці з компанією «Фабрика клієнтів». Ми будемо рекомендувати компанію «Фабрика клієнтів» нашим друзям та партнерам.”

Levon_Babayan

Відділ продажів Prodboard

Плануєте міграцію на Pipedrive з іншої CRM?

Залиште заявку і наш спеціаліст обговорить з вами всі подробиці цієї задачі.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші кейси з впровадження CRM

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Експрес впровадження CRM для художньої майстерні Fokus