(044) 499-95-59

(044) 499-95-59


CRM для відділу продажів компанії сільськогосподарського сектору

 Чому Exсel у відділі продажів не може задовольнити потреби компанії та як впровадження CRM дало змогу вийти на вищий рівень продажів.

Знайомтесь. ЧК АЛЬТЕРНАТИВА — одна з провідних компаній на ринку обладнання, кормів і кормових добавок для тваринництва в Україні.
Сайт компанії: https://alt-ua.com/
Штат для роботи в CRM: 8 осіб.

Проблематика з якою до нас звернулись

Тривалий час компанія для ведення клієнтської бази використовувала Exсel. Але в один момент стало зрозуміло, що програма більше не може задовольнити потреби відділу продажів:
● таблиці в Exсel дуже громіздкі, можуть розтягуватися на кілька сотень рядків, відповідно дані про угоди дуже складно сприймати;● можливості керувати зв'язками в таблицях немає;● робота з даними в Exсel трудомістка;● інформацію в Exсel дуже просто втратити;● немає можливості контролювати роботу менеджерів.

Компанія потребувала ефективного інструменту, який сприятиме підвищенню результативності роботи відділу продажів.

Наше рішення

З огляду на всі вищевказані фактори, було прийнято рішення автоматизувати процес продажів шляхом впровадження CRM-системи. Основними перевагами роботи в CRM-системі є:
● зрозумілий інтерфейс. Навчити навіть консервативний персонал роботі в CRM дуже просто;● повний контроль над усіма вхідними зверненнями;● автоматизація робочого процесу: угода пересувається воронкою продажів, налаштованою залежно від бізнес-процесів компанії;● автоматичні завдання завжди нагадають про наступний крок в роботі з клієнтом;● контроль роботи менеджерів завдяки розгорнутій аналітиці за процесами продажів;● комфортна інтеграція з безліччю популярних і корисних сервісів (FaceBook, DropBox, MailChimp тощо).
Головне, чого хотіла компанія від CRM - це систематизувати наявну базу клієнтів і угод, водночас не втративши жодного наявного контакту. Наші розробники створили модуль оптимізації перенесення даних. Завдяки йому всі контакти, списки клієнтів, інформація про угоди були без втрат перенесені в CRM.
Ми допомогли замовнику налаштувати CRM під бізнес-процеси компанії й навчили співробітників ефективно використовувати систему. 

Плануєте впровадження CRM ?

Залиште заявку і наш спеціаліст обговорить з вами всі подробиці впровадження.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Інші кейси з впровадження CRM

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів