(044) 499-95-59

(044) 499-95-59

Комплексне впровадження NetHunt CRM

Українська CRM-система для B2B компаній.Воронки продажів, автоматизація бізнес-процесів, інтеграції з Telegram, Viber, Instagram, FB Messenger, WhatsApp, LinkedIn.

Illustration

ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ У ПОНАД 10 000 КОМПАНІЙ 77 КРАЇН

ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ АВТОМАТИЗАЦІЇ  

ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛИЙ ТА ЗРУЧНИЙ ІНТЕРФЕЙС

Переваги використання NetHunt CRM

Вся клієнтська база в єдиній системі

Усі запити та звернення з різних джерел надходять у CRM. Таким чином, ваша база клієнтів завжди актуальна й надійно зберігається.

Абсолютний контроль над продажами

За допомогою воронки продажів зручно відстежувати стан угод, виявляти етапи, що потребують втручання, для забезпечення більш ефективної роботи відділу продажів.

achievement-goal-success-winner

Покращення продуктивності менеджерів

Увесь їхній фокус — продажі. Система допоможе не забути про наступні кроки: провести зустріч, зробити дзвінок, відправити комерційну пропозицію тощо.

Керування процесами в онлайні

NetHunt — хмарна система, що дозволяє здійснювати контроль над відділом продажу з будь-якої точки світу за допомогою веб-версії або зручного мобільного додатку для iOS/Android.

Клієнтський сервіс покращується

Система допомагає підняти рівень взаємодії з клієнтами на новий рівень, де ви надаєте допомогу та приносите користь, не нав'язуючись.

Використання українського софта

NetHunt — надійний український продукт, перевірений компаніями з усього світу. Система динамічно розвивається та постійно доповнюється новим функціоналом.

Ми допоможемо, якщо ви тільки розглядаєте NetHunt CRM або вже її використовуєте 

Аудит та окремі налаштування

Аудит та окремі налаштування

Для тих, хто вже користується NetHunt, але прагне отримати максимум від системи.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Комплексне впровадження

Комплексне впровадження

Автоматизуємо відділ продажів. Ви отримаєте готову до роботи CRM-систему та співробітників, які знають як в ній працювати.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Міграція з іншої CRM

Міграція з іншої CRM на NetHunt

Забезпечимо швидкий та зручний «переїзд». Проведемо аналіз поточної CRM, перенесемо базу клієнтів та процеси.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Щоб врахувати всі дрібниці в ході впровадження, ми будемо рухатись послідовно

1

Проведемо аудит відділу продажів

Ми ретельно вивчимо роботу відділу продажів, проаналізуємо бізнес-процеси, потреби та на основі отриманої інформації розробимо концепт впровадження CRM-системи.

2

Налаштуємо систему та підключимо інтеграції

За результатами аудиту та розробленого концепту, ми створимо та налаштуємо воронки продажів, додаткові поля, автоматизуємо бізнес-процеси, зробимо інтеграцію з сайтом, телефонією, месенджерами та іншими сервісами.

3

Проведемо навчальні тренінги для співробітників

Наш спеціаліст проведе інтерактивне навчання у Zoom / Skype, відповість на всі запитання у прямому ефірі, надасть додаткові матеріали для подальшого використання та онбордингу нових менеджерів.

4

Відслідкуємо ефективність роботи в CRM

Ми проаналізуємо використання системи NetHunt менеджерами, щоб з'ясувати, наскільки успішно вони працюють. При виявленні недоліків, надамо рекомендації для виправлення та проведемо індивідуальні комунікації.

5

Надамо підтримку та сформуємо нові точки зростання

Ми допомагаємо та консультуємо після впровадження та сприяємо подальшому розвитку системи та автоматизації.

Кейси з впровадження CRM

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Розширена міграція даних eSputnik у CRM Pipedrive

Зміна CRM-системи для онлайн конструктора меблів

Перехід на Pipedrive для сервісу онлайн конструктора меблів

Перехід компанії VSV-Group на CRM-систему Creatio

Як компанія VSV-Group успішно змінили CRM-систему

Дізнайтесь вартість впровадження

Залиште заявку і ми зробимо індивідуальний розрахунок проєкту з впровадження NetHunt.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Основні можливості NetHunt

Illustration

Широкі можливості автоматизації продажів


Завдяки NetHunt CRM ви можете зосередитися на справді важливих речах та перекласти всі рутинні завдання на систему. Автоматизація значно спрощує процес генерації потенційних клієнтів, заповнення даних, прогрівання лідів та багато іншого. Вам більше не доведеться займатися нудним введенням даних та повторюваними завданнями — автоматизація збереже ваш час та підвищить продуктивність

Один простір для всіх комунікацій


Завдяки інтеграції IP-телефонії, месенджерів, соціальних мереж та електронної пошти з NetHunt CRM, ви отримуєте повний контроль над комунікацією з клієнтами та зберігаєте всю інформацію в одному місці. Всі чати, дзвінки та електронні листи прикріплюються до картки клієнта.Телефонуйте, відповідайте на повідомлення клієнтів та ведіть листування безпосередньо в системі.

Illustration
Illustration

Воронки продажів та угоди


Ефективно плануйте та прогнозуйте успішне закриття угод завдяки воронці продажів в CRM, що дозволяє контролювати рух потенційних клієнтів від початкового контакту до укладення угоди. Ідентифікуйте слабкі місця в процесі продажів та вдосконалюйте їх. В NetHunt можна налаштувати декілька воронок під потреби вашого бізнесу. Є можливість створити унікальні поля та автоматичні дії для кожної воронки. Контролюйте дані, які вносяться в систему, встановлюючи обов'язкові поля у картках сутностей, що допоможе завжди отримувати та зберігати важливу інформацію.

Організація клієнтської бази


Створіть та розвивайте свою клієнтську базу в NetHunt.Забудьте про ручне введення контактів з вхідних листів та соціальних мереж - система дозволяє створювати їх в один клік завдяки зручним інтеграціям. Ваша клієнтська база завжди буде надійно збережена в безпечному місці завдяки функції керування доступами. Забудьте про дублікати контактів з NetHunt CRM. Функція запобігання дублюванню зберігатиме вашу базу даних чистою та актуальною. Вона видаляє, об'єднує або попереджає про можливі дублікати. 

Illustration
Illustration

Зручний мобільний додаток


Завдяки мобільному додатку NetHunt, у вас завжди під рукою потужний інструмент для ефективного управління взаємовідносинами з клієнтами. Ви можете швидко переглядати інформацію про клієнтів, планувати та виконувати завдання, відстежувати статус угод у режимі реального часу. Незалежно від місця перебування, ви залишаєтесь на зв'язку зі своїми клієнтами та ніколи не пропускаєте важливі моменти.

Відгуки клієнтів

Illustration

Левон Бабаян

Chief Commercial Officer компанії eSputnik

«eSputnik не перший рік співпрацює з компанією «Фабрика клієнтів». За цей час колеги показали себе як професіонали та оперативно допомагали у вирішенні питань. Для нас було дуже важливим дотримання строків виконання робіт з переїзду. Ми мали розуміти, коли саме зможемо почати працювати з новою CRM та отримати безперебійну роботу наших внутрішніх бізнес-процесів.Наші очікування були виправдані: команда зробила все необхідне, менеджери пропонували та впроваджували рішення. Завдяки можливостям Pipedrive та Zapier нам вдалося налаштувати свої унікальні сценарії по автоматизації workflow, воронки продажів і в результаті, отримати саме, на що розраховували.На своєму досвіді ми ще раз переконались, що «Фабриці клієнтів» можна довіряти завдання різної складності і бути впевненим в гарному результаті.»

Illustration

Рустем Аєдінов

Керівник IT департаменту компанії STUDY.UA

«З компанією «Фабрика клієнтів» ми співпрацюємо вже три роки у напрямку впровадження CRM-систем та автоматизації відділу продажу. За цей період компанія зарекомендувала себе лише з позитивного боку. Наші завдання виконуються якісно та чітко у встановлені терміни. Хочеться відзначити оперативний зворотний зв'язок та високу експертність співробітників компанії, що забезпечує високу якість послуг.Можемо рекомендувати «Фабрику клієнтів» як надійного партнера у сфері впровадження CRM-систем.»
ДИВИТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Illustration

Валерія Пекін

Аналітик компанії «Fenix Agro»

Задача: Інтеграція сервісу «Вчасно» та CRM-системи Creatio.«Загальні враження від співпраці: приємна, зручна, швидка комунікація. Швидке погодження задач з розробниками. Чітка реалізація погодженого. Чіткий документообіг. Всі задачі швидко вирішувались, легко знаходили оптимальні рішення. Особливо хотілося б відмітити технічну реалізацію.Всі наші очікування справдилися, навіть більше. «Фабрика клієнтів» - приємний партнер, яким варто поділитися з приятелями.»
ДИВИТИСЬ СКРИНШОТ З ЛИСТУВАННЯ

Illustration

Максим Бруквенко

Директор ТОВ «ВИТЕСС-ЛТД»

«Зверталися в «Фабрику клієнтів» за впровадженням CRM-системи, оскільки без цього інструменту складно управляти взаємовідносинами з клієнтами. Враження від співпраці склалися позитивні, все своєчасно, доступно і коректно. Ми задоволені системою та її функціоналом. На цей час зауважень у мене немає.
Особливо хотілося б виділити зворотний зв'язок. З будь-якого питання з яким я звертався навіть після впровадження (після оплати) з проханням підказати, відкоригувати, нагадати якісь нюанси, мені завжди оперативно відповідали.
Очікування виправдані. Вже рекомендую друзям і партнерам.»

Illustration

Олексій Ющенко

Керівник "Fokus"

«Ми просто вже фізично не справлялися, все плуталося, не було порядку. Губилися листування, губилися ліди. Потрібно було впорядкувати весь процес.
Після впровадження — з'явився контроль. Я бачу звідки беруться клієнти, як йде листування, бачу результат.
Задоволений роботою менеджера Михайла, аналітика Юлі. Хотілося б виділити швидкий зв'язок. Немає такого, щоб моє питання залишилося без відповіді. Усе чітко і добре.»

Illustration

Антон Рибалко

Власник інтернет-магазину «Мій мотоблок»

«Ми зіткнулися з проблемою, що дуже багато часу йде на відправлення замовлень та внесення даних до CRM-системи. Скориставшись ресурсами мережі інтернет, я легко знайшов сайт «Фабрика клієнтів» на якому знайшов необхідний віджет «Нова пошта». Я зателефонував до «Фабрики клієнтів» і мені пояснили, як працює віджет і показали в режимі Skype-конференції, як це все працює. Далі ми обмінялися документами, мене все влаштовувало і ми сплатили рахунок. Десь приблизно за тиждень, може навіть менше, все було готово. Під час роботи я ставив багато питань, але мені швидко на них відповідали, чим я дуже задоволений. Співробітники компанії показали себе професійно, зробили все швидко і чітко. І навіть після завершення всіх робіт, як і раніше, відповідають швидко на мої питання без жодних затримок — за що їм дуже дякую.»
ДИВИТИСЬ ВІДЕОВІДГУК

Дізнайтесь наскільки ефективною буде NetHunt CRM у вашому бізнесі

Ми підготуємо для вас індивідуальну презентацію,під час якої на прикладах покажемо вигоду NetHunt для вашої компанії.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Нашу експертизу підтверджують топові позиції у галузевих рейтингах

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Пишаємось співпрацею

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Давайте почнемо з консультації

Залиште заявку і наш спеціаліст обговорить з вами автоматизацію відділу продажів за допомогою NetHunt CRM.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.