(044) 499-95-59

(044) 499-95-59

Illustration

Розширена інтеграція IP-телефонії Ringostat та CRM

Контроль пропущених дзвінків, автоматичне створення угод, гнучкі індивідуальні сценарії.


Основний зміст інтеграції

Дана інтеграція забезпечує передачу всіх дзвінків з кабінету Ringostat до CRM-системи зі створенням картки клієнта, угоди або завдання.

Чим корисна інтеграція

● Створення дзвінка та посилання на запис розмови в CRM-системі. Більше не потрібно працювати одночасно в декількох системах, вся необхідна інформація по клієнтах та комунікаціях буде знаходитись в одному місці. 
● Всі пропущенні дзвінки потраплять в CRM. Пропущений дзвінок від невідомого номера фіксується в CRM, як новий контакт. Якщо було пропущено дзвінок від чинного клієнта завдання може бути поставлено в його картці контакту. Автоматично поставлені завдання відповідальним менеджерам по пропущених дзвінках гарантують своєчасне нагадування про необхідність зв’язатись з клієнтом. 
● Миттєве спрацювання алгоритму інтеграції. Після закінчення телефонної розмови відповідні до сценарію сутності відразу будуть створені в CRM. Більше не потрібно чекати невизначений час, поки вони з'являться в системі. Це особливо важливо для пропущених дзвінків. Адже пропущений дзвінок часто перетворюється на втраченого клієнта.
● Перевірка на дублі. Щоб уникнути створення дублів, перед додаванням нової картки клієнта завжди відбувається пошук наявного контакту за контактними даними. А якщо знайдено 2 і більше контактів, з однаковим номером телефону (або e-mail) — створюється завдання для адміністратора на об’єднання дублів.


Приклад готового сценарію*

Illustration

*Даний сценарій надано для прикладу. Якщо ваші бізнес-процеси відрізняються — ми налаштуємо сценарій інтеграції згідно з вашими потребами.

Зацікавила дана інтеграція?

Давайте обговоримо деталі та реалізуємо її.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомтесь з іншими готовими інтеграціями

Інтеграція сайту та CRM

Інтеграція сайту та CRM

Інтеграція з РРО Checkbox

Інтеграція
з РРО Checkbox

Інтеграція з Вчасно

Інтеграція
з Вчасно

Інтеграція з Prom

Інтеграція
з Prom

Відгуки клієнтів

Illustration

Левон Бабаян

Chief Commercial Officer компанії eSputnik

«eSputnik не перший рік співпрацює з компанією «Фабрика клієнтів». За цей час колеги показали себе як професіонали та оперативно допомагали у вирішенні питань. Для нас було дуже важливим дотримання строків виконання робіт з переїзду. Ми мали розуміти, коли саме зможемо почати працювати з новою CRM та отримати безперебійну роботу наших внутрішніх бізнес-процесів.Наші очікування були виправдані: команда зробила все необхідне, менеджери пропонували та впроваджували рішення. Завдяки можливостям Pipedrive та Zapier нам вдалося налаштувати свої унікальні сценарії по автоматизації workflow, воронки продажів і в результаті, отримати саме, на що розраховували.На своєму досвіді ми ще раз переконались, що «Фабриці клієнтів» можна довіряти завдання різної складності і бути впевненим в гарному результаті.»

Illustration

Рустем Аєдінов

Керівник IT департаменту компанії STUDY.UA

«З компанією «Фабрика клієнтів» ми співпрацюємо вже три роки у напрямку впровадження CRM-систем та автоматизації відділу продажу. За цей період компанія зарекомендувала себе лише з позитивного боку. Наші завдання виконуються якісно та чітко у встановлені терміни. Хочеться відзначити оперативний зворотний зв'язок та високу експертність співробітників компанії, що забезпечує високу якість послуг.Можемо рекомендувати «Фабрику клієнтів» як надійного партнера у сфері впровадження CRM-систем.»
ДИВИТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Illustration

Максим Бруквенко

Директор ТОВ «ВИТЕСС-ЛТД»

«Зверталися в «Фабрику клієнтів» за впровадженням CRM-системи, оскільки без цього інструменту складно управляти взаємовідносинами з клієнтами. Враження від співпраці склалися позитивні, все своєчасно, доступно і коректно. Ми задоволені системою та її функціоналом. На цей час зауважень у мене немає.
Особливо хотілося б виділити зворотний зв'язок. З будь-якого питання з яким я звертався навіть після впровадження (після оплати) з проханням підказати, відкоригувати, нагадати якісь нюанси, мені завжди оперативно відповідали.
Очікування виправдані. Вже рекомендую друзям і партнерам.»

Illustration

Олексій Ющенко

Керівник "Fokus"

«Ми просто вже фізично не справлялися, все плуталося, не було порядку. Губилися листування, губилися ліди. Потрібно було впорядкувати весь процес.
Після впровадження — з'явився контроль. Я бачу звідки беруться клієнти, як йде листування, бачу результат.
Задоволений роботою менеджера Михайла, аналітика Юлі. Хотілося б виділити швидкий зв'язок. Немає такого, щоб моє питання залишилося без відповіді. Усе чітко і добре.»

Illustration

Антон Рибалко

Власник інтернет-магазину «Мій мотоблок»

«Ми зіткнулися з проблемою, що дуже багато часу йде на відправлення замовлень та внесення даних до CRM-системи. Скориставшись ресурсами мережі інтернет, я легко знайшов сайт «Фабрика клієнтів» на якому знайшов необхідний віджет «Нова пошта». Я зателефонував до «Фабрики клієнтів» і мені пояснили, як працює віджет і показали в режимі Skype-конференції, як це все працює. Далі ми обмінялися документами, мене все влаштовувало і ми сплатили рахунок. Десь приблизно за тиждень, може навіть менше, все було готово. Під час роботи я ставив багато питань, але мені швидко на них відповідали, чим я дуже задоволений. Співробітники компанії показали себе професійно, зробили все швидко і чітко. І навіть після завершення всіх робіт, як і раніше, відповідають швидко на мої питання без жодних затримок — за що їм дуже дякую.»
ДИВИТИСЬ ВІДЕОВІДГУК

Нашу експертизу підтверджують топові позиції у галузевих рейтингах

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Давайте почнемо з консультації

Залиште заявку і наш спеціаліст обговорить з вами майбутню автоматизацію вашого бізнесу.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.