(044) 499-95-59

(044) 499-95-59

Illustration

Інтеграція Google Sheets та CRM

Автоматичний обмін даними між CRM-системою та Google Sheets.


Основний зміст інтеграції

Дана інтеграція забезпечує вивантаження даних угод, клієнтів та компаній з CRM-системи в таблиці Google Sheets.

Чим корисна інтеграція


● Автоматичне вивантаження даних. Вивантаження можливе на будь-якому етапі воронки продажів або за розкладом. З боку користувачів не знадобиться ніяких додаткових дій, тому заощаджений час можна використати для іншої роботи. Можуть бути вивантажені дані угод, клієнтів та компаній, в тому числі значення додаткових полів. Це корисно, коли ці дані потрібно використовувати в інших сервісах, наприклад для формування аналітичних звітів. 
● Оновлення існуючих записів. Якщо запис в таблиці вже існує, замість створення нового дублюючого запису буде оновлено знайдений запис. Це значно підвищує якість вивантаженої до таблиці бази з даними.
● Опціональне виконання обчислення з вивантажуваними даними та запис результату в окрему комірку запису таблиці. Таким чином значно заощаджується час користувачів, які будуть користуватись вивантаженими даними.


Приклад готового сценарію*

Illustration

*Даний сценарій надано для прикладу. Якщо ваші бізнес-процеси відрізняються — ми налаштуємо сценарій інтеграції згідно з вашими потребами.

Зацікавила дана інтеграція?

Давайте обговоримо деталі та реалізуємо її.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомтесь з іншими готовими інтеграціями

Інтеграція сайту та CRM

Інтеграція сайту та CRM

Інтеграція з Вчасно

Інтеграція
з Вчасно

Інтеграція з TikTok Ads

Інтеграція
з TikTok Ads

Інтеграція з Prom

Інтеграція
з Prom

Відгуки клієнтів

Illustration

Левон Бабаян

Chief Commercial Officer компанії eSputnik

«eSputnik не перший рік співпрацює з компанією «Фабрика клієнтів». За цей час колеги показали себе як професіонали та оперативно допомагали у вирішенні питань. Для нас було дуже важливим дотримання строків виконання робіт з переїзду. Ми мали розуміти, коли саме зможемо почати працювати з новою CRM та отримати безперебійну роботу наших внутрішніх бізнес-процесів.Наші очікування були виправдані: команда зробила все необхідне, менеджери пропонували та впроваджували рішення. Завдяки можливостям Pipedrive та Zapier нам вдалося налаштувати свої унікальні сценарії по автоматизації workflow, воронки продажів і в результаті, отримати саме, на що розраховували.На своєму досвіді ми ще раз переконались, що «Фабриці клієнтів» можна довіряти завдання різної складності і бути впевненим в гарному результаті.»

Illustration

Рустем Аєдінов

Керівник IT департаменту компанії STUDY.UA

«З компанією «Фабрика клієнтів» ми співпрацюємо вже три роки у напрямку впровадження CRM-систем та автоматизації відділу продажу. За цей період компанія зарекомендувала себе лише з позитивного боку. Наші завдання виконуються якісно та чітко у встановлені терміни. Хочеться відзначити оперативний зворотний зв'язок та високу експертність співробітників компанії, що забезпечує високу якість послуг.Можемо рекомендувати «Фабрику клієнтів» як надійного партнера у сфері впровадження CRM-систем.»
ДИВИТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Illustration

Максим Бруквенко

Директор ТОВ «ВИТЕСС-ЛТД»

«Зверталися в «Фабрику клієнтів» за впровадженням CRM-системи, оскільки без цього інструменту складно управляти взаємовідносинами з клієнтами. Враження від співпраці склалися позитивні, все своєчасно, доступно і коректно. Ми задоволені системою та її функціоналом. На цей час зауважень у мене немає.
Особливо хотілося б виділити зворотний зв'язок. З будь-якого питання з яким я звертався навіть після впровадження (після оплати) з проханням підказати, відкоригувати, нагадати якісь нюанси, мені завжди оперативно відповідали.
Очікування виправдані. Вже рекомендую друзям і партнерам.»

Illustration

Олексій Ющенко

Керівник "Fokus"

«Ми просто вже фізично не справлялися, все плуталося, не було порядку. Губилися листування, губилися ліди. Потрібно було впорядкувати весь процес.
Після впровадження — з'явився контроль. Я бачу звідки беруться клієнти, як йде листування, бачу результат.
Задоволений роботою менеджера Михайла, аналітика Юлі. Хотілося б виділити швидкий зв'язок. Немає такого, щоб моє питання залишилося без відповіді. Усе чітко і добре.»

Illustration

Антон Рибалко

Власник інтернет-магазину «Мій мотоблок»

«Ми зіткнулися з проблемою, що дуже багато часу йде на відправлення замовлень та внесення даних до CRM-системи. Скориставшись ресурсами мережі інтернет, я легко знайшов сайт «Фабрика клієнтів» на якому знайшов необхідний віджет «Нова пошта». Я зателефонував до «Фабрики клієнтів» і мені пояснили, як працює віджет і показали в режимі Skype-конференції, як це все працює. Далі ми обмінялися документами, мене все влаштовувало і ми сплатили рахунок. Десь приблизно за тиждень, може навіть менше, все було готово. Під час роботи я ставив багато питань, але мені швидко на них відповідали, чим я дуже задоволений. Співробітники компанії показали себе професійно, зробили все швидко і чітко. І навіть після завершення всіх робіт, як і раніше, відповідають швидко на мої питання без жодних затримок — за що їм дуже дякую.»
ДИВИТИСЬ ВІДЕОВІДГУК

Нашу експертизу підтверджують топові позиції у галузевих рейтингах

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Давайте почнемо з консультації

Залиште заявку і наш спеціаліст обговорить з вами майбутню автоматизацію вашого бізнесу.

ДЯКУЄМО ЗА ЗВЕРНЕННЯ!

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.